Sari la conținut
Atlas

Directorul companiilor – pagina 4.221

Companiile 2.110.001–2.110.500 din registru, în ordinea registrului. Fiecare nume duce la profilul companiei.

  1. ISTRATE LILIANA AFCUI 17321102
  2. PAVEL ANGELICA AFCUI 17321110
  3. MOCANU DUMITRU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17321129
  4. RADIO ACTIV SRLCUI 17321145
  5. FILIP T. CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17321161
  6. J & P 2005 GRUP SRLCUI 17321170
  7. MEDIA MARCKT SRLCUI 17321242
  8. TIXANU AGRO COMPANY SRLCUI 17321269
  9. AROSELFF SRLCUI 17321307
  10. GRIGORE ADRIAN AFCUI 17321315
  11. ILIE MARIN AFCUI 17321340
  12. GABRIELA ALI TRANS SRLCUI 17321358
  13. I CRINU I SRLCUI 1732136
  14. DRĂGHICI ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17321404
  15. GHIORGHE MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17321420
  16. AVRAMESCU FOREST SRLCUI 1732144
  17. PREDA TORICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17321455
  18. TOADER NICOLAE AFCUI 17321463
  19. INVEST SERV 2005 SRLCUI 17321536
  20. A.N.G. AGEPED SRLCUI 17321544
  21. O.T.I. SRLCUI 17321552
  22. HOME DEPOT SRLCUI 17321560
  23. CONSTANTINESCU MARIANA AFCUI 17321587
  24. BOCSARU LILIANA AFCUI 17321595
  25. MARIA-BIRCHIS SRLCUI 1732160
  26. DINCULEANU STEFAN SI ATENA AFCUI 17321609
  27. STAICU ION AFCUI 17321641
  28. SIMI CONSTRUCT SRLCUI 17321668
  29. GERCUI PIROSKA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17321706
  30. ASOCIATIE FAMILIALA OTVOS VERONICACUI 17321714
  31. PETER T. TIVADAR ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17321722
  32. ASOCIATIE FAMILIALA MIRICĂ GHEORGHECUI 17321730
  33. ASOCIATIE FAMILIALA DEMETER FERENCCUI 17321749
  34. FARKAS A. ELEMER ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17321765
  35. ASOCIATIE FAMILIALA GAL TIBORCUI 17321773
  36. ASOCIATIE FAMILIALA SAJGO EMILCUI 17321781
  37. ASOCIATIE FAMILIALA RESTAS JANOSCUI 17321790
  38. EGOSINTON SRLCUI 17321862
  39. RACHIERIU VASILE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17321919
  40. DICU D. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17321927
  41. PĂUN I. PAUL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17321935
  42. PENCEA ŞT. VASILE-EMILIAN AFCUI 17321943
  43. MIRI TRANS SRLCUI 17321978
  44. EMPTY BOX SRLCUI 17322051
  45. KOVACS I. ELEMER ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17322086
  46. COMIATI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17322124
  47. NORD WEST TRANS SRLCUI 17322132
  48. RAŢ N NICOLAE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17322140
  49. SĂRĂTURA SRLCUI 17322159
  50. SAM CONSTRUCT GRUP GIECUI 17322191
  51. RESCH MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17322248
  52. JUSZEL IŞTVAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17322256
  53. ALBU COBUŢ VIOREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17322264
  54. INFONET CAREI SRLCUI 17322272
  55. LUALBO SRLCUI 17322400
  56. R.C.R. INVESTMENTS SRLCUI 17322426
  57. LT & D INT'L CO. SRLCUI 17322442
  58. KEA PHONES IMPEX SRLCUI 17322469
  59. MARIO EVE GRUP SRLCUI 17322515
  60. GEO ADRI-BENCUI 17322523
  61. COTEA MARIUS-DUMITRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17322531
  62. SAFTA ŞTEFAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17322540
  63. BUCĂ VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17322558
  64. ENACHE D. AFCUI 17322582
  65. GABĂRĂ CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17322590
  66. AFLOAREI I. AFCUI 17322604
  67. EDATA SRL PLOIESTI SUCURSALA BUCURESTICUI 17322663
  68. LAVORO SERVICE SRLCUI 17322728
  69. COMSTAR-IMPEX SRLCUI 1732284
  70. ROYAL INVESTMENT COM SRLCUI 17322850
  71. PRODESIGN AMBIENT SRLCUI 17322884
  72. VARGA VIORICA-ASVA AFCUI 17322957
  73. GUI MIRCEA NICOLAE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17322965
  74. SUCIU MARIA AFCUI 17322973
  75. CSEH ANELIA OANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17322981
  76. POP P.PAVEL AFCUI 17323006
  77. NEGRUSER VASILE AFCUI 17323014
  78. MOLDOVAN S. IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17323022
  79. HERMAN ILEANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323030
  80. CARCIU IOAN AFCUI 17323049
  81. MARC DORIN AFCUI 17323057
  82. CIOANCA L. IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17323065
  83. LESE IOAN AFCUI 17323111
  84. COSMA RODOVICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17323138
  85. IVAŞCU ELENCOS ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323200
  86. PĂUN VIORICA AFCUI 17323219
  87. ANDERCA A.T. AFCUI 17323227
  88. DUMITRESCU SIMINIC ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17323235
  89. MILITARU ELENA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323243
  90. CÂRPACI PETRU ŞI ANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323251
  91. FILIMON IOAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323260
  92. STAN RAFI COM ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323278
  93. IANCU - IONUT AFCUI 17323286
  94. CATRINA N. CERNICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323294
  95. DRAGAN MINI MARKET ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323308
  96. RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323316
  97. PALL MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323324
  98. IFTIMOAIE IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17323332
  99. ŢEPERDEL PAVEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17323340
  100. MUNEA NELU SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17323359
  101. ALVIRA SRLCUI 17323383
  102. VALDUN IMPEX SRLCUI 17323391
  103. SERGIO CRAFTS SRLCUI 17323413
  104. CARNINMAR SRLCUI 17323421
  105. GÂRLESCU ŞTEFANA AFCUI 17323456
  106. GOLOGAN SPIRIDON ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323464
  107. MAZILU NELU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323472
  108. ZĂNOAGĂ ILIE AFCUI 17323480
  109. SOFRONE ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323499
  110. MACOVEI VASILE AFCUI 17323502
  111. REBECA STAR SRLCUI 17323553
  112. ŢENŢEA IONEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17323561
  113. TAN TĂNASE GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323570
  114. VESTAL YASSY SRLCUI 17323588
  115. PROMIS GRUP SACUI 17323600
  116. ITALROM INTERNATIONAL SRLCUI 17323618
  117. MIRANASOR GRUP SRLCUI 17323626
  118. MILANTEX SRLCUI 17323685
  119. CRIS-SINDA SRLCUI 17323715
  120. HUŢANU DANIELA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323740
  121. IAMANDI I. MARINEL AFCUI 17323758
  122. CIUCIUC I. MANOLE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323766
  123. CIUDAI I.COSTEL AFCUI 17323774
  124. URSU V. BENONE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17323782
  125. KBH TOP CONSTRUCT SRLCUI 17323804
  126. LA VERISORU' SRLCUI 17323910
  127. OCTAVIUS IMPEX SRLCUI 17323928
  128. LUI-MADA SRLCUI 17323960
  129. AGORA Fashion SRLCUI 17324052
  130. KRAFT CONSTRUCT COMPANY SRLCUI 17324087
  131. AUTO TOTAL SERV COMPANY SRLCUI 17324095
  132. CRISTACHE COMPANY SERV SRLCUI 17324150
  133. OM OMINI SRLCUI 17324214
  134. RAIFFEISEN BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRLCUI 17324320
  135. FLUX INSTAL SRLCUI 17324338
  136. PREDESCU NEACŞU VALENTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17324362
  137. CRISTEA GHEORGHE "MACAVEI" AFCUI 17324370
  138. GAROFITA SRLCUI 1732438
  139. CĂLIN AGRO CO SRLCUI 17324389
  140. TRANS EMA EXIM SRLCUI 17324419
  141. TRANSILVANIA CONSTRUCŢII SRLCUI 17324427
  142. BENC I MARIOARA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17324451
  143. ILYEŞ A ZOLTAN-ARPAD AFCUI 17324460
  144. DRILA IULIANA AFCUI 1732462
  145. ALIGICA PRODUCTION SRLCUI 17324729
  146. DESIGN CONSTRUCT INVEST COM SRLCUI 17324745
  147. PROSPER TRADING SRLCUI 17324770
  148. ALI DRAGOŞ TRANS SRLCUI 17324796
  149. IGNA DORINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17324800
  150. ŞERBAN CRISTIAN DANIEL ASOCIAŢIE FAMILIALĂCUI 17324826
  151. MARICA IOANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17324850
  152. VLĂDĂU CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17324915
  153. HOREABA IONELA FLORINA AFCUI 17324923
  154. TĂNĂSOIU ILIE AFCUI 17324990
  155. CUIBUS & MOLNAR SRLCUI 17325023
  156. SUPER GLASS IMPACT SRLCUI 17325031
  157. GHIURA SAVETA "GHIURA SAVETA" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325104
  158. NAFTANAILA MARIANA ASOCIATIE FAMILIALACUI 17325147
  159. COTEA CONSTANTIN ASOCIATIE FAMILIALACUI 17325155
  160. IOMAR IMOB SRLCUI 17325201
  161. HENSELUTIONS SRLCUI 17325228
  162. CIMPEAN AUGUSTIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325236
  163. BENCHE SERGIU IOAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325244
  164. RĂIANU IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325260
  165. FLORESCU I. DORINA AFCUI 17325279
  166. FIRST FOTO INEDIT SRLCUI 17325287
  167. HOPY CONSTRUCT SRLCUI 17325309
  168. STANCIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325341
  169. STOIAN MARIA (STOIAN) AFCUI 17325350
  170. A&G ALATURCA SRLCUI 17325368
  171. MERA CLAUDIA NARCISA AFCUI 17325384
  172. KOVACS FRANCISC ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325392
  173. LIVONE SRLCUI 17325465
  174. COBRA-NYCK SRLCUI 17325473
  175. TA-BU SRLCUI 17325520
  176. ANAMARIA SRLCUI 17325538
  177. ALBERTO CONSTRUCT SRLCUI 17325546
  178. EURODAV TRADING SRLCUI 17325597
  179. NADICONS SRLCUI 17325600
  180. COMĂNESCU N. NICOLAE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325619
  181. D'YON SRLCUI 17325627
  182. MĂSTĂCAN I. GABRIELA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325635
  183. CIOCLU V. VASILE AFCUI 17325643
  184. VUIET SRLCUI 17325660
  185. DECU FLORICA AFCUI 17325678
  186. KADRIA FOOD SRLCUI 17325686
  187. BANCA COMERCIALĂ CARPATICA SA SIBIU SUCURSALA MEHEDINŢICUI 17325708
  188. BODOLA AURICA VALERICA AFCUI 17325724
  189. DANEA PETRU AFCUI 17325732
  190. AZOIŢEI MARIA AFCUI 17325740
  191. RIMOB SRLCUI 17325759
  192. TALPOŞ ANTONELA SIMONA AFCUI 17325805
  193. BARANKA TIVADAR ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325821
  194. DAVID VASILE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325830
  195. SCHEIBERT ANTONIU IOSIF AFCUI 17325848
  196. MADARASZ ELISABETA AFCUI 17325856
  197. BACZO MARIA AFCUI 17325864
  198. HIDEG AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17325872
  199. VARTOLOMEI EUGEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17325880
  200. BALINT ANTON AFCUI 17325910
  201. ZARGIU MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325937
  202. ALICSĂNDRUŢ ALIMEX SRLCUI 17325953
  203. GÎRD FRUSINEL-FIRU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325970
  204. NICOLA D. ALEXANDRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17325988
  205. MITRAN M. FLORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17325996
  206. CHIOREAN ROXANA AFCUI 17326002
  207. BURLACU P. GABRIEL-REMUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17326010
  208. BADEA F. FLOAREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17326029
  209. FLOREA CLAUDIA - NICOLETA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17326037
  210. DOBRIN V. MARIUS "MADOR" AFCUI 17326070
  211. BIOSIL SRLCUI 17326150
  212. DUMITRESCU CLAUDIU-DANIEL AFCUI 17326185
  213. SZABO I. AGNES ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326231
  214. BONTA DOREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326240
  215. ŞTEFUŢ V PETRU VIOREL VASILE AFCUI 17326290
  216. MEDELEANU I. ALEXANDRU - AFCUI 17326304
  217. CASTELLUCI TRANS SRLCUI 17326312
  218. BUCOVINA ADVERTISING SRLCUI 17326320
  219. PAX DATA SRLCUI 17326355
  220. RUSU-CORDUNEAN V. ECATERINA - AFCUI 17326410
  221. BĂLAN N. ELENA - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326428
  222. CASA BIJU SRLCUI 17326495
  223. INFO TOPO SRLCUI 17326541
  224. BORDEI GH. MARIANA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17326568
  225. CRIDO SRLCUI 1732659
  226. BOŞTIOG A. ESTERA - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326606
  227. BOSTIOG D. PETRU - AFCUI 17326614
  228. SKKIDO SRLCUI 17326673
  229. DISCO DANY & ADY SRLCUI 17326681
  230. NIIT-VUS SRLCUI 17326703
  231. ROMANESCU P. CĂTĂLIN ASOCIAŢIE FAMILIALĂCUI 17326711
  232. SCAFARU A. AFCUI 17326720
  233. GAJURĂ MARICEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326738
  234. MITITELU VIORICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326746
  235. AVRAM ANETA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326754
  236. GAVRIL I. ŞTEFAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326762
  237. BIŢICĂ IULIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326770
  238. PRISECARU C. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326789
  239. ALANADI COM SRLCUI 17326797
  240. COOL ADVENTURE SRLCUI 17326894
  241. HANLEM TRADE SRLCUI 17326908
  242. ION ECATERINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326916
  243. IACOB AFCUI 17326924
  244. CARAMAN S. RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326940
  245. NANU DANIEL AFCUI 17326959
  246. MUSCALU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326967
  247. BURLACU CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326975
  248. PASCU RARUCA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17326983
  249. AMI DECOR SRLCUI 17327008
  250. FURDUI IOAN "FURDUI" AFCUI 1732705
  251. ODAR SRLCUI 1732713
  252. KABERA SRLCUI 17327130
  253. CRISCEL SRLCUI 17327148
  254. AGRO RADA SRLCUI 17327164
  255. MULTI-MED SRLCUI 17327202
  256. COOPERATIVA DE CONSUM CONOPCUI 1732721
  257. TRAISTARU RAZVAN-ROMEO AFCUI 17327296
  258. MARA & COMPANY SRLCUI 1732748
  259. DITA MOB DESIGN SRLCUI 17327512
  260. ADRO DAL COMP 2005 SRLCUI 17327520
  261. DEACONU GRAŢIELA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17327571
  262. FER-TI MIT COM SRLCUI 17327598
  263. TUDOROV GH. VIOREL AFCUI 17327601
  264. IMPEX FORESTA SRLCUI 1732764
  265. MOBITECH COM SRLCUI 17327652
  266. EXPERT COMPUTER DISTRIBUTION SRLCUI 17327709
  267. PETRESCU VICTOR "LA DOUA SURORI" AFCUI 1732772
  268. FRANDES V VASILE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17327741
  269. KISS NAGY ZSUZSANNA AGNES AFCUI 17327750
  270. MINO ADESI SRLCUI 17327830
  271. IOSIF MIHAI LIVIU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17327873
  272. DRĂGĂNESCU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17327881
  273. BUDĂI GRIGORE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17327890
  274. COMAN D MIHAELA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17327903
  275. BARB DUDAN IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17327911
  276. ŢEPEŞ D GHEORGHE AFCUI 17327920
  277. CHINDEA DORIN AUREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17327938
  278. MARARIU GRIGORE AFCUI 17327946
  279. VINCA IOAN AFCUI 17327954
  280. DAVID N. VALERIA AFCUI 17327970
  281. ALL PROMOTIONS SRLCUI 17327997
  282. AMOSAROL SRLCUI 17328011
  283. CUBE MEDIA SRLCUI 17328046
  284. AUTO DONNA SRLCUI 17328089
  285. CIZMASIU ALEXANDRU VLADIMIR AFCUI 17328097
  286. DIVINE SRLCUI 17328151
  287. RALICO SRLCUI 17328208
  288. TRAVI CONSTRUCT SRLCUI 17328240
  289. ELGAN INDUSTRIE SRLCUI 17328275
  290. MC TEAM DISTRIBUTION SRLCUI 17328356
  291. LUCKY SRLCUI 17328461
  292. COCA PAN SRLCUI 17328518
  293. HARA SRLCUI 1732853
  294. FERCAM TRANSPORT SRLCUI 17328534
  295. M&I CONSTRUCTII CIVILE SRLCUI 17328577
  296. RAMAR INTERNATIONAL SRLCUI 17328585
  297. TOCACI AURELIA AFCUI 17328623
  298. FIDESCO SRLCUI 17328658
  299. MONDO CONFORT 2005 SRLCUI 17328674
  300. DANIAN 2005 SRLCUI 17328690
  301. TRANS TRONARU SRLCUI 17328755
  302. HOCH MARTIN AFCUI 17328763
  303. BALANESC ILIE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17328771
  304. CONTEANU MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17328780
  305. VOICU T. GHEORGHIŢA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17328798
  306. ALMĂJEANU P. DANIEL AFCUI 17328801
  307. FRANZIS HEAVENS CLUB 52 SRLCUI 17328810
  308. BURUIANĂ M.DOREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17328828
  309. NEDRA CONSULTING SRLCUI 17328836
  310. AANEI LILIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17328852
  311. IFTIMIE VASILE AFCUI 17328860
  312. PĂHĂRUŢ RADU AFCUI 17328879
  313. OLTEANU GHEORGHE AFCUI 17328887
  314. MOŢOI AFCUI 17328895
  315. NEACŞU MIRELA GABRIELA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17328909
  316. FLORICEL ANTON AFCUI 17328917
  317. PÎRVAN IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17328925
  318. VISĂNOIU MIRCEA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17328933
  319. COSTEA FLORICĂ AFCUI 17328950
  320. Next Meridian SRLCUI 17328984
  321. CRY EXTREM SRLCUI 17329033
  322. CRISTESCU ENTERPRISE SRLCUI 17329084
  323. OCULISTA SRLCUI 17329092
  324. S&S LEASING COMPANY SRLCUI 17329106
  325. AS PETROLEUM SRLCUI 17329122
  326. SHAWORMA LA MAXIM SRLCUI 17329130
  327. GREJOS EXIM SRLCUI 17329149
  328. TAKOS - AGENT DE ASIGURARE SRLCUI 17329173
  329. MONTANA SRLCUI 1732918
  330. TEST G. SRLCUI 1732926
  331. JANETTE STYLE SRLCUI 17329297
  332. LDESIGN TRICOTAJE SRLCUI 17329319
  333. CAMELIA SRLCUI 1732934
  334. FITO BIO SEM SRLCUI 17329378
  335. AS FILM PRODUCTION SRLCUI 17329432
  336. ARES JUST CONSULTING SRLCUI 17329459
  337. GIROGA COM SRLCUI 17329483
  338. ABI TOTAL CONSTRUCT SRLCUI 17329491
  339. "MURESANA" COOPERATIVA DE CREDIT SAVARSINCUI 1732950
  340. ECO LIFE SRLCUI 17329513
  341. VASI-NET SRLCUI 17329602
  342. TEHNO PROIECT SRLCUI 17329610
  343. RELENA EXIM SRLCUI 17329629
  344. AGROLEN PAL SRLCUI 17329645
  345. CUJBĂ N. LENUŢA AFCUI 17329661
  346. VALPREST SRLCUI 17329742
  347. OPIFET TOURS SRLCUI 17329815
  348. POATZ COMPUTERS SRLCUI 17329831
  349. PĂDURARIU GHEORGHE AFCUI 17329963
  350. POPA MIHAI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17329971
  351. PANFIL OVIDIU-LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17329980
  352. FLOREA NICUŞOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17329998
  353. MM asistent SRLCUI 17330011
  354. HAVANA TRADING SRLCUI 17330046
  355. QIN'S PLASTIC IMPEX SRLCUI 17330062
  356. GRIGORE GH. GHEORGHE AFCUI 17330151
  357. CÂRSTEA VICTOR-MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17330160
  358. CHIRIAC N. CONSTANTIN AFCUI 17330178
  359. CIORÎCĂ M. ONIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17330186
  360. BUSUIOC C. ALEXANDRU AFCUI 17330194
  361. STANCU C. FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17330208
  362. VĂDAN N NICOLAE MIRCEA AFCUI 17330216
  363. BERECZKI L ZOLTAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17330224
  364. KARIKAS I ISTVAN AFCUI 17330232
  365. KARDOSI I IOAN ZOLTAN AFCUI 17330240
  366. SĂRĂCUŢ P IOAN AFCUI 17330259
  367. ROMAUSTRIAN IMPEX SRLCUI 17330267
  368. BALINT COLOMAN "KENT" AFCUI 17330283
  369. M & C ADIMCOM SRLCUI 17330291
  370. PRO VIPER DISTRIBUTION SRLCUI 17330356
  371. VERA IMOBILIAR EXPERT SRLCUI 17330399
  372. OHA-OHA GROUP SRLCUI 17330410
  373. WITTNEY COM SRLCUI 17330453
  374. A.O.V. INTREPRINZATOR GLOBAL SRLCUI 17330461
  375. CATALAN TOP SRLCUI 17330534
  376. ULARU I. CONSTANTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17330542
  377. MUNTEANU I. RELU - AFCUI 17330569
  378. MUSCĂ V. RODICA - AFCUI 17330577
  379. CONSTRUCT HOUSE SRLCUI 17330682
  380. INTERNATIONAL ARON MEDOREX SRLCUI 17330712
  381. SPORT OVA SRLCUI 17330739
  382. SPORT SATMAR SRLCUI 17330771
  383. PRO-CARS SERVICE 2004 SRLCUI 17330780
  384. BUNTCONST SRLCUI 17330798
  385. BASANCIUC I CĂTĂLIN TIBERIU AFCUI 17330810
  386. ION I GABRIEL AFCUI 17330828
  387. NĂSTASE GH COSTEL AFCUI 17330836
  388. BORIANC SRLCUI 17330887
  389. DANFORTEX INTERNAŢIONAL SRLCUI 17330909
  390. PINGUIN SRLCUI 17330950
  391. GABRIELA ELEGANCE SRLCUI 17331033
  392. BYTES COMPUTER SRLCUI 17331050
  393. SILVOTEH SRLCUI 1733107
  394. SZASZ MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17331076
  395. SANDOR S. ZOLTAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17331084
  396. ASOCIATIE FAMILIALA TIMAR P.GRANITCUI 17331092
  397. UNIO GLOBAL SRLCUI 17331106
  398. ASOCIATIE FAMILIALA CSIKI ZOLTANCUI 17331149
  399. NICOLETA SRLCUI 1733115
  400. SILGEX ELCOM SRLCUI 17331165
  401. EXTRAVAGANCE SRLCUI 17331173
  402. LUNGU VASILE AFCUI 17331262
  403. CIOBANU R. GABRIELA AFCUI 17331270
  404. LUPU COSTACHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17331289
  405. CĂLINESCU M. PETRU IULIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17331297
  406. CÎRNU I. FLORIN AFCUI 17331300
  407. KATTY FLOWER SRLCUI 17331327
  408. TRUPINĂ LIDIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17331335
  409. BARBU ION AFCUI 17331343
  410. MOISĂ ANCA MONICA AFCUI 17331351
  411. MOGHINĂ IOANA AFCUI 17331360
  412. VÂRTOPEANU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17331378
  413. MITROI IONEL CĂTĂLIN AFCUI 17331386
  414. G & G EXPRESS CLIP SRLCUI 17331513
  415. VIOLUK STAR SRLCUI 17331548
  416. NEPTUN OIL TRADING SRLCUI 17331599
  417. TULUCA GROUP SRLCUI 17331629
  418. QUANTA M GROUP SRLCUI 17331645
  419. APG BIO - TRADING SRLCUI 17331661
  420. VICHING - DAC CRISAN SNCCUI 1733174
  421. ROFLO MET SRLCUI 17331750
  422. EUROCON AMBIANCE SRLCUI 17331785
  423. SPIDER AUTO SRLCUI 17331793
  424. DOMIROD SRLCUI 17331815
  425. AXINTE IULIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17331882
  426. IONEL VASILE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17331890
  427. OCU GHEORGHE AFCUI 17331904
  428. PRODAN OCTAVIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17331912
  429. IUCIUC ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17331920
  430. RHYL MV SRLCUI 17331998
  431. ATHANASIA SRLCUI 17332004
  432. NEC COSMETICS SRLCUI 17332047
  433. TOTAL WEBDESIGN SRLCUI 17332055
  434. STUPAR AMBIENT CONSTRUCTII SRLCUI 17332063
  435. VINTU SRLCUI 17332071
  436. MILE NET SRLCUI 17332098
  437. AVO SRLCUI 1733212
  438. LOLOT GICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17332144
  439. CONSTANTIN DAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17332152
  440. CHIRITA MARIAN AFCUI 17332160
  441. FUDULU VASILE MIRCEA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17332179
  442. MIHAI MINCIOCU AFCUI 17332187
  443. OSIRIS PRODEXIM SRLCUI 17332268
  444. ARIOSTEA SRLCUI 17332276
  445. ZSIZSIK LILIANA MARCELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17332292
  446. TRIO-STEIER-FOREST SRLCUI 17332322
  447. TRIO GAL ILIUTA SRLCUI 17332330
  448. PREDA MARCEL AFCUI 17332349
  449. VLADUTI ELENA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17332357
  450. CONCIAVER SRLCUI 17332373
  451. LA GHITA ROSETI SRLCUI 17332381
  452. ADRIMARIO SRLCUI 17332390
  453. HERM TRANS SRLCUI 17332403
  454. TREI PIRAMIDE IMPEX SRLCUI 17332420
  455. DASA SRLCUI 17332438
  456. ATOUT SRL FRANTA FILIALA ATOUT DESIGN SRL CRAIOVACUI 17332454
  457. K-MARO COM SRLCUI 17332470
  458. EURDAV SRLCUI 17332489
  459. PALACITO KASSA SRLCUI 17332497
  460. GENIMEXA SRLCUI 17332543
  461. MONTICOR GRUP SRLCUI 17332551
  462. RAMIAN TECHNOLOGIES INC SRLCUI 17332578
  463. LEXELFIS SRLCUI 17332586
  464. BUDINO SRLCUI 17332608
  465. MAXIMA KORA SRLCUI 17332691
  466. ARION IORDACHE AFCUI 17332705
  467. DURANCEA CHIRIAC ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17332713
  468. STANCIU MARINEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17332721
  469. CELULAR SRLCUI 17332730
  470. IVAN ANGELICĂ ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17332748
  471. FENECAO F.N. SRLCUI 17332764
  472. BADADO SRLCUI 17332772
  473. TUCHI IMPEX SRLCUI 17332780
  474. G & D INTERMED SRLCUI 17332799
  475. CELIA INVEST SRLCUI 17332802
  476. REALITATEA SRLCUI 17332837
  477. ANGOREM SRLCUI 17332845
  478. PICHINEAŢĂ FLORION SRLCUI 17332861
  479. ADA MIXT SRLCUI 17332918
  480. SARO TECH SRLCUI 17332969
  481. HAGI SRLCUI 1733301
  482. MALI SRLCUI 1733310
  483. HATHOR SRLCUI 17333166
  484. PAICI TANIA AFCUI 17333190
  485. CENGHERI MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17333204
  486. ROFISH DESIGN SRLCUI 17333255
  487. LA URSU SRLCUI 1733328
  488. MAGRE COM SRLCUI 17333280
  489. UNIQUE TEAM SRLCUI 17333310
  490. PANAIT GH.MIHAIL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17333336
  491. CÂRDEI MARILENA PETRUŢA AFCUI 17333344
  492. VALY SRLCUI 1733336
  493. SEAN PARTENER SRLCUI 17333387
  494. SAFIA SERV SRLCUI 17333395
  495. JURIDICITATEA SRLCUI 17333409
  496. EUROSPEED BALCAN SRLCUI 17333433
  497. TONEL-SUPER TRANS SRLCUI 1733360
  498. FRANCISC SRLCUI 17333670
  499. LIN CONSTRUCŢII SRLCUI 17333727
  500. BUMBASIV SRLCUI 17333735