Sari la conținut
Atlas

Directorul companiilor – pagina 4.214

Companiile 2.106.501–2.107.000 din registru, în ordinea registrului. Fiecare nume duce la profilul companiei.

  1. TOLEA SI FIUL SRLCUI 1722973
  2. ONEL I. DUMITRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17229743
  3. GINIMAX-COR SRLCUI 17229778
  4. ISTRATE F. DUMITRU AFCUI 17229786
  5. STOENICĂ M. VASILE-DORU AFCUI 17229794
  6. TUDOR GHE. IULIAN AFCUI 17229808
  7. VĂLEANU I. FLOREA AFCUI 17229816
  8. CUP CAFFE OFFICE SRLCUI 17229883
  9. BIO VEGETAL OIL SRLCUI 17229921
  10. AQUA THERM SRLCUI 17229964
  11. BIABI-COMSERV SRLCUI 17229999
  12. RECOPLAST SRLCUI 1723
  13. INADICOM SRLCUI 17230047
  14. MARIUTA SRLCUI 1723006
  15. GOGONEA CONSTANTIN "DATIFAM" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17230063
  16. ŞULAEV N. SVETLANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17230071
  17. GHEORGHE L. NICOLAE BOGDAN AFCUI 17230080
  18. L.B.P.BOHR-UND PRESS SRLCUI 17230136
  19. MARKET OILCUI 17230217
  20. OTNIEL SRLCUI 1723022
  21. PÂRVU VASILE - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17230225
  22. ACTIV BUSINESS COMPANY SRLCUI 17230268
  23. ARRA SRLCUI 1723030
  24. EDITURA FUNDATIA NERVA SRLCUI 17230322
  25. AMALTEEA ACTIV SRLCUI 17230349
  26. FM COMIMPEX COMPANY SRLCUI 17230365
  27. M & G GRUP SISTEM SRLCUI 17230373
  28. ALFA & OMEGA-FERMAT SRLCUI 17230403
  29. AGER CONTINENTAL SRLCUI 17230411
  30. ALPO - COM TUR SRLCUI 17230454
  31. EL-SADAI SRLCUI 1723057
  32. ANDROMEDA PROD-IMPEX HMBSC SRLCUI 1723073
  33. MARIAGRAZIA SRLCUI 17230896
  34. RAŢ GHEORGHE "GIOVANNA" AFCUI 17230926
  35. CONSCHI SRLCUI 17230969
  36. NEAMŢU SILVIA "NEAMŢU SILVIA" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17230977
  37. SCAPAUREL SRLCUI 17231
  38. TICA SIMION AFCUI 1723103
  39. FEDVINCHI SRLCUI 17231034
  40. REN ROL SRLCUI 17231093
  41. ECHOCARD SRLCUI 17231107
  42. COTRAU IMPEX SRLCUI 17231131
  43. FIPEDI SRLCUI 17231158
  44. AGROPLANT SRLCUI 17231190
  45. SCHREPLER SRLCUI 17231204
  46. CROSSCAFE SRLCUI 17231280
  47. VIMACRIS SRLCUI 17231301
  48. ANDEGRELA SRLCUI 17231310
  49. PANA TUDOR AFCUI 17231352
  50. LUPASCU MARITA AFCUI 17231360
  51. MIHAI C. ION AFCUI 17231379
  52. MIHAI B. TANTA AFCUI 17231387
  53. GORADOL METAL SRLCUI 17231395
  54. COSMOS INTERNATIONAL SRLCUI 17231425
  55. RĂDULESCU S. SABIN AFCUI 17231433
  56. FORŢA DOLU SRLCUI 17231441
  57. OPREA SOFIA "OPREA" AFCUI 1723146
  58. PINTILIE MARIA AFCUI 17231468
  59. MARIN FLORIN AFCUI 17231476
  60. AL MAGHRABI SRLCUI 17231484
  61. DOMUS CONSTRUCT SRLCUI 17231603
  62. D&D EVELIN SRLCUI 17231611
  63. CIOBANU I. NELU CRISTINEL AFCUI 17231638
  64. LOLEA GR. DOMNICA AFCUI 17231646
  65. TUTUNARU I. GEORGETA-MIRELA - TVG ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17231654
  66. COJOCARU D. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17231662
  67. BRÂNZAN F. FĂNICĂ - AGROFAN AFCUI 17231670
  68. PUIAC ADRIANA AFCUI 17231751
  69. EURO INSOLV SRLCUI 17231786
  70. REALCABLE SM SRLCUI 17231794
  71. RENTCOM SRLCUI 17231808
  72. TRANSILVANIA CONSTRUCT SRLCUI 17231875
  73. BRUGOS S STEFAN AFCUI 17231883
  74. MACSIM P. IACOB - AFCUI 17231913
  75. MAXIM D. STELA - PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17231921
  76. BUDEANU GH. ADRIAN-DUMITRU - AFCUI 17231930
  77. BALAN I. ELENA - AFCUI 17231948
  78. SEREDIUC V. IULIAN-VLADIMIR - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17231956
  79. LAŞOC A. MARIUS - AFCUI 17231964
  80. MISTODE AFCUI 17231972
  81. RADU DĂNUŢ ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17231980
  82. VLADU I. CARMEN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17231999
  83. BUNEA GH STANCU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232013
  84. SALI AURICĂ ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232021
  85. MUSI MIRCEA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232030
  86. GĂISEANU CRISTIAN AFCUI 17232048
  87. PIEPTEA DAN AFCUI 17232056
  88. GLOBAL CENTER SRLCUI 17232110
  89. CODIŢĂ LAURENŢIU ASOCIAŢIE FAMILIALĂCUI 17232129
  90. BÎRSAN LENUŢA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232161
  91. FITCAL GHEORGHE VALERIU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232170
  92. BOGOS L. ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232188
  93. GAITA IOAN AFCUI 1723219
  94. ANTON A. AFCUI 17232196
  95. BÂGU IOAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232200
  96. HARAPU R. AFCUI 17232218
  97. GRIGORE GINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232226
  98. CHETREANU ECATERINA-IOANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232234
  99. MANTU IORDACHE-GHEORGHE-VIOREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232242
  100. GÎNDAC MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232269
  101. LAZAR GHEORGHE "URSUL" IFCUI 1723227
  102. MÎNIOSU PAUL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232277
  103. GLOBESTAR SRLCUI 17232285
  104. LUCOSTAR SRLCUI 17232293
  105. OTY CONFECTION SRLCUI 17232579
  106. ASENDULESEI VALENTIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232587
  107. LUPEI MARIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232595
  108. MITRONCHE CONSTANTIN - CRISTIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232609
  109. BĂLUŢĂ LILIANA AFCUI 17232617
  110. MOŞNEAGU NECULAI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232625
  111. NEGREA COSTICĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17232633
  112. TIPICOM SRLCUI 17232641
  113. FERAL INDUSTRY SRLCUI 17232757
  114. AFTER FIVE BUSINESS SRLCUI 17232773
  115. OCEAN ADVERTISING GROUP SRLCUI 17232854
  116. POP LAZAR AFCUI 1723286
  117. EXIM BANCA ROMÂNEASCĂ SA BUCUREŞTI SUCURSALA BUCUREŞTI IANCULUICUI 17232862
  118. MARIN F. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17232978
  119. ENE IOANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17232986
  120. TRANS YRY NEL EXPERT SRLCUI 17232994
  121. ANGHEL FLOREA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17233019
  122. NICOTEL CONSTRUCT SRLCUI 17233108
  123. ADINA OBIECTIV SRLCUI 17233159
  124. AGROELLINIKI SRLCUI 17233167
  125. BLUE TEAM COMPANY SRLCUI 17233191
  126. NOA PRODUCT COMPANY SRLCUI 17233205
  127. BEAUTY SALOON MARY & ELLA SRLCUI 17233230
  128. FINMARK CONSULTING GROUP SRLCUI 17233310
  129. CAMYDEN TRADING SRLCUI 17233337
  130. TOROCZCOI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233396
  131. CRISAN ADAM AFCUI 1723340
  132. A & Q FASHION DESIGN SRLCUI 17233442
  133. SCARLET ADRIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233485
  134. NECULA ELENA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233493
  135. VLAD COSTEL CRISTINEL AFCUI 17233507
  136. IRIMIA FLORINEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233515
  137. CALNEGRU NICOLETA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233523
  138. DIACONU DANIELA AFCUI 17233531
  139. BASNOU ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233540
  140. AVARVARII ANICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233558
  141. BURLACU AFCUI 17233566
  142. SAVLOVSCHI EUGENIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233574
  143. COCOS SORIN AFCUI 17233582
  144. AVRAM BENIAMIN "AVRAM" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 1723359
  145. RAILEANU CRISTIAN AFCUI 17233590
  146. BENESCU AFCUI 17233604
  147. GHINDARU MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233612
  148. NEDEALCU AFCUI 17233620
  149. RADU AFCUI 17233639
  150. DOBRE ELISABETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17233647
  151. HORTOLOMEI VICTORIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233655
  152. COMAN STEFANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233663
  153. DORU SILVIU "D.S." AFCUI 1723367
  154. AEDIFICO SRLCUI 17233701
  155. CANCIUC OVIDIU AFCUI 17233744
  156. PAIUSAN IOAN PFCUI 1723375
  157. PATRAS T. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17233779
  158. STEFAN I. LIVIU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17233787
  159. UNITED EASTERN SRLCUI 17233833
  160. BIMBO COMPANY SRLCUI 17234014
  161. MIROI MARINELA AFCUI 17234081
  162. ROSU ALEXANDRU AFCUI 17234090
  163. OPUS FOUR SRLCUI 17234120
  164. DAREMIVAS SRLCUI 17234146
  165. NEAGU IONEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17234189
  166. ALEX ŞI GABY IMPEX SRLCUI 17234243
  167. TIAGOR DORINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17234286
  168. MIRON N. OANA-MIHAELA AFCUI 17234316
  169. TRANS ITALIA TOUR SRLCUI 17234324
  170. NOI INVESTMENT SRLCUI 17234332
  171. ALESSANDRA CONSULT SRLCUI 17234340
  172. SORALIV SRLCUI 17234359
  173. LIVIA ARTEMIS SRLCUI 17234367
  174. DIACONU ZÎNICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17234383
  175. RĂDUCANU DAN AFCUI 17234405
  176. BI IOJI SRLCUI 17234413
  177. GIURGIU DORINA-RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17234421
  178. BLEDEA ADRIAN ZAMFIR AFCUI 17234430
  179. GYALOG & GALOP SRLCUI 17234472
  180. ARDELEAN PAVEL PFCUI 1723448
  181. TRANSILVANIA CĂLĂTORI SRLCUI 17234499
  182. TIMIŞ D. ION AFCUI 17234502
  183. BORODI FOREST SRLCUI 17234510
  184. ANDOR ANGELA EMILIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17234529
  185. GABOR GK DEMETER ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17234545
  186. MOLNAR SANDOR SI IREN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17234553
  187. DREHE T.D. SRLCUI 1723456
  188. ATLANTIC CLOTHES SRLCUI 17234570
  189. MEDY TRADING SRLCUI 17234588
  190. MARSROD SRLCUI 17234600
  191. LUNGU GH. AURICĂ "ARĂDENII" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17234650
  192. NICEPRINT SRLCUI 17234685
  193. TUDORACHE T. STELIAN "MARGA" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17234766
  194. MOLDOVAN V MARIUS VIOREL AFCUI 17234804
  195. CASTORAMA SRLCUI 17234820
  196. PETREAN GRIGORE SRLCUI 17234847
  197. VAL & NIC GENERAL SRLCUI 17234898
  198. PRO HOUSE CONSTRUCT SRLCUI 17234928
  199. VISTA ART MEDIA SRLCUI 17234995
  200. SPENCERS CONSULTING SRLCUI 17235044
  201. MEYRO COMP PRESS SRLCUI 17235109
  202. GECAROL INTERNATIONAL SRLCUI 17235117
  203. PROD COM PALA 2005 SRLCUI 17235176
  204. MODA CODE SRLCUI 17235184
  205. GATONI GLOBAL SRLCUI 17235249
  206. ALSAM IMPORT SRLCUI 17235265
  207. SUCIU & TOMA CONSULTANŢĂ ŞI EXPERTIZĂ CONTABILĂ SRLCUI 17235273
  208. BÂRSAN SABIN "BUTEA" ASOCIAŢIE FAMILIALĂCUI 17235303
  209. CULDA CRISTIAN "DĂNUŢ" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17235311
  210. VALPROD SRLCUI 17235435
  211. DREAM HOUSE CONSTRUCT SRLCUI 17235451
  212. PETRUŢU MIHAI "PETRUŢU MIHAI" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17235486
  213. NATURAL STONE SRLCUI 17235559
  214. TRANS G.Y.M. INTERNATIONAL SRLCUI 17235567
  215. BURNYC 2005 SRLCUI 17235583
  216. GREEN GARDEN SRLCUI 17235591
  217. EŞANU GH. MITU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17235605
  218. MURARU Z. ION AFCUI 17235613
  219. VACARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17235648
  220. VRÂNCEANU I. ADINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17235656
  221. SOPONARU GH. GABRIELA-MARICICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17235664
  222. FORCOŞ P. DANIEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17235672
  223. FEER I. IULIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17235680
  224. ANDREI M. IOAN AFCUI 17235699
  225. BARABAS ALEXANDRU PFCUI 1723570
  226. NIŢU C. COSTICĂ ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17235702
  227. HAGO INVEST SRLCUI 17235761
  228. STRATIS SYSTEMS SRLCUI 17235770
  229. DEGABA SRLCUI 17235796
  230. ARTIPA SRLCUI 17235826
  231. STOICA SONIA STOICA NECULAI AFCUI 17235966
  232. MANDA CONSTANTIN MANDA RODICA AFCUI 17235974
  233. NAE MARCEL NAE DOINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17235982
  234. DUMAN C M PETRICĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17235990
  235. STOICAN SEVASTIAN STOICAN CREZANTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236007
  236. NEGRU VASILE NEGRU SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236015
  237. FLORY AURELIAN 2005 SRLCUI 17236023
  238. DAN CRISTIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236031
  239. DUMITRACHE V IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236040
  240. DUMITRACHE VIORICA AFCUI 17236058
  241. KLAUS PREST SRLCUI 17236074
  242. LOJEWSKI SRLCUI 17236082
  243. STĂNESCU MIHAI-GOGU IMPEX SRLCUI 17236236
  244. GHEORGHE DRAGOŞ CRISTIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236244
  245. PĂUN RADU AFCUI 17236252
  246. MINREC SERV SRLCUI 17236333
  247. DESIGN WINNER SRLCUI 17236376
  248. CIOARA GHEORGHE PFCUI 1723642
  249. GIOVANI ORLANDO MONDIAL SRLCUI 17236457
  250. LAZĂR N. MIHAELA AFCUI 17236490
  251. GERDIMPEX SRLCUI 17236538
  252. SAVA SILV SRLCUI 17236546
  253. DROSU I. CONSTANTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17236570
  254. POPESCU N. IONEL-NUŢI AFCUI 17236589
  255. MITRUŢ MARCEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17236597
  256. FIERARU I. GIORGEL AFCUI 17236600
  257. ŢENEA N. DUMITRU AFCUI 17236619
  258. FERARU I. CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17236627
  259. TURCU FLORIN RADU AFCUI 17236660
  260. VENIG COLOMAN ANDREI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236678
  261. CURA RAMONA MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236686
  262. PETRISOR SRLCUI 1723669
  263. VEIBEL IOAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236694
  264. RAVAS PETRU AFCUI 17236708
  265. ONUT GRIGOR AFCUI 17236716
  266. TEO ELECTRONIC SRLCUI 17236724
  267. AMATI JEANS STATION SRLCUI 17236767
  268. ANA VIOLETA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 1723677
  269. CEMEX SRLCUI 17236856
  270. NUŢU N. OLTEA-STELA - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236899
  271. GENESIS STUDIO SRLCUI 17236902
  272. CĂLUGĂRIŢA I. VALERIA - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17236937
  273. WESTLAZZ DISTRIBUTION SRLCUI 17236953
  274. BARNA VIORICA "DUNĂREA" ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 1723707
  275. MARTIN-DER SRLCUI 17237126
  276. BELLI ULTIMIO SRLCUI 17237150
  277. V.O.I. SRLCUI 17237169
  278. MC & MD INVEST SRLCUI 17237177
  279. OBIRSAN NISTOR "ATELIER DE PANTOFARIE" AFCUI 1723723
  280. ALINKA-FOOD SRLCUI 17237304
  281. H.R.T. SRLCUI 17237339
  282. S & L CONSTRUCT SRLCUI 17237371
  283. TRANSCEREAL L & G SRLCUI 17237410
  284. BĂDULESCU ANIŞOARA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17237444
  285. PROJECT MANAGER CONSULTING SRLCUI 17237460
  286. VĂTAFU MARIANA AFCUI 17237479
  287. RADU MARIAN LAURENTIU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17237509
  288. GIOL ELENA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17237517
  289. KHEOPS LRJ SRLCUI 17237525
  290. CÂRCIUMARU NECULAI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17237541
  291. RĂDUCAN MARIUS ASOCIAŢIE FAMILIALĂCUI 17237550
  292. PALFI IOSIF ARPAD "PALFI" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 1723758
  293. D.M.C. OPTIM SERV SRLCUI 17237800
  294. TEMPO COMPANY SRLCUI 17237851
  295. GUIDO COMPANY SRLCUI 17237860
  296. NEXA AUTO CONSULTING SRLCUI 17237878
  297. LUCY AND GIN IMPEX SRLCUI 17237908
  298. LIANA COSMETICS DISTRIBUTION SRLCUI 17237916
  299. FORTINA TOP SRLCUI 17237959
  300. VITAL NET CONSULT SRLCUI 17237975
  301. LESHEM INTERMED SRLCUI 17238008
  302. ALBERT M TRANS SRLCUI 17238016
  303. NETWORK DEVELOPMENT GRUP SRLCUI 17238032
  304. ANE & CRIS IMPORT EXPORT SRLCUI 17238040
  305. PRO-ELECTRIC TRUST SRLCUI 17238059
  306. V.S.G. STYLE GRUP SRLCUI 17238105
  307. E.A. PHARMA CONSULT SRLCUI 17238113
  308. SARTEX PAVEMENT PROD SRLCUI 17238121
  309. DELTA PROJECT CONSTRUCT SRLCUI 17238130
  310. POSITIVE WEB DESIGN SRLCUI 17238261
  311. MIKONOS PLAKA SRLCUI 17238393
  312. Esplanade Investments SRLCUI 17238440
  313. EURODELTA TOURS SRLCUI 17238504
  314. MC PROCON GROUP SRLCUI 17238547
  315. AY-SA ELECTRIC SRLCUI 17238687
  316. ELITE CALLCENTER SRLCUI 17238717
  317. ELITE FM SRLCUI 17238725
  318. ROTIMA COMPANY SRLCUI 17238750
  319. GENIU ART CONSTRUCT SRLCUI 17238768
  320. OLLY TRANS EXIM SRLCUI 17238784
  321. PRO DENTIBUS SALVIS SRLCUI 1723880
  322. STOICĂNESCU V. LAURENŢIU COSTINEL AFCUI 17238814
  323. POPESCU MARIUS AFCUI 17238822
  324. MAREŞ GHEORGHE AFCUI 17238890
  325. HALES T. SIMION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17238911
  326. MOLDOVAN I. DUMITRU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17238920
  327. DANELUX DESIGN SRLCUI 17238954
  328. SZEKELY I. ZOLTAN ISTVAN AFCUI 17238989
  329. DONCILĂ ALINA-LAURA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17239020
  330. MIT PETRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17239054
  331. ROSU CRISTINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17239062
  332. FEREX INTERNATIONAL TRADE SRLCUI 17239089
  333. BAHAR COM SRLCUI 17239097
  334. Monkey Impex SRLCUI 17239151
  335. GEODINI SRLCUI 17239216
  336. GIOLACAI M. IRFAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17239224
  337. DINA-SERV SRLCUI 17239283
  338. STOICA ION SIMCAT AFCUI 17239313
  339. ROVIS SRLCUI 17239330
  340. CARLITA & DAN SRLCUI 17239356
  341. TANASESCU CORNEL AFCUI 17239380
  342. LUNGU FLOREA AFCUI 17239402
  343. BĂRBULESCU IULIAN- MARIUS AFCUI 17239445
  344. B UNU XXL SRLCUI 17239496
  345. SZIBM SYSTEM SRLCUI 17239518
  346. MOLNÁR B. RÓBERT ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17239534
  347. ASOCIATIE FAMILIALA NYIKA IMRECUI 17239542
  348. TARANTULA SRLCUI 17239550
  349. SANFABRIC TEX SRLCUI 17239577
  350. DEMETER MARKET SRLCUI 17239593
  351. MAJOR REST-COM SRLCUI 17239607
  352. HADNAGY & ADAM SRLCUI 17239615
  353. LEVI'S INTERMED FOOD SRLCUI 17239631
  354. ENKAMEL PREST SRLCUI 17239640
  355. SADUF DESIGN SRLCUI 17239720
  356. NEDELCU IULIAN - DUMITRU - BENY ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17239739
  357. VANILLA SRLCUI 17239763
  358. PASCAL'S COMSERV SRLCUI 17239780
  359. VLAD FAMILY FASHION SRLCUI 17239798
  360. ABI GRUP SRLCUI 17239801
  361. AURAS COSTACHE MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17239810
  362. GHEORGHE EMIL GHEORGHE EMIL WALTER ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17239828
  363. MIREA MIREA MIORIŢA AFCUI 17239836
  364. GABI LIŞMAN ADRIAN FLORIN AFCUI 17239844
  365. TEO TECHNICAL SRLCUI 17239852
  366. ALIMAN D. ILIE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17239860
  367. ARON V. GABRIELA-VIOLETA AFCUI 17239879
  368. URZICĂ P. MARIA-MINA AFCUI 17239887
  369. ANASTASIU E. EMILIA PETRONELA AFCUI 17239895
  370. DAWNSHILL SRLCUI 17239992
  371. TERESS FLOR SRLCUI 17240016
  372. TRANS-TOMCRIL SRLCUI 17240024
  373. BÂRCĂ-VASILIU IONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17240032
  374. MONTE-STYLE SRLCUI 17240059
  375. EUROPA LUX IMPEX SRLCUI 17240067
  376. EURO METAL ANGELI SRLCUI 17240075
  377. MAPI AGRO TRADING SRLCUI 17240083
  378. VIOGEL SRLCUI 17240091
  379. GROZA IOAN GHEORGHE AFCUI 17240148
  380. GIURGI IOAN AFCUI 17240229
  381. RETTEGI ANAMARIA AFCUI 17240237
  382. VANCEA MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17240245
  383. IOSIP GELU-VALENTIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17240253
  384. FĂLĂUŞ LENUTA AFCUI 17240261
  385. IVANZURA TRANS SRLCUI 17240300
  386. VARDARIS SRLCUI 17240318
  387. CALINDA METAL SRLCUI 17240326
  388. DOLCEVILLA ESTATE SRLCUI 17240334
  389. PRICOP PAULINA AFCUI 17240369
  390. SAMSON TOADER AFCUI 17240377
  391. STOLNICU ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17240385
  392. CADESIGN SRLCUI 17240423
  393. CTA INTERNATIONAL SRLCUI 17240431
  394. BODEA T VIRGIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 17240474
  395. SAMEX SRLCUI 1724060
  396. SABCON SRLCUI 17240628
  397. TURN CONSTRUCT SRLCUI 17240636
  398. VALDIS DISTRIBUTION SRLCUI 17240652
  399. HRISCU COSTICĂ ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17240717
  400. MANOLIU MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17240725
  401. PRISECARU SIMION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17240733
  402. BRANICI D.C. AFCUI 17240741
  403. SAN SERV-AL SRLCUI 17240849
  404. OŢICAN TRAIAN "ANDREEA RAMONA" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17240873
  405. STRECK MARKETING SRLCUI 17240890
  406. DRÎMBE DANIELA ELENA "MANU D.M." ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17240911
  407. BOTEA A.MARIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17240946
  408. IONESCU MIOARA AFCUI 17240954
  409. EXTRAVAGANT SRLCUI 17240962
  410. GRUP SELECT SRLCUI 17241003
  411. STRAT I. CRISTINA GABRIELA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17241020
  412. ŞCHIOPU I. CRISTIAN AFCUI 17241038
  413. REDTON SRLCUI 17241054
  414. EUROPOL IMPEX SRLCUI 17241062
  415. MIRA SOLARIS SRLCUI 17241070
  416. EURO GESCO SRLCUI 17241119
  417. FLORIFIT SRLCUI 17241194
  418. ADRIATICA INCALTAMINTE SRLCUI 17241208
  419. VIGO SOFTWARE SRLCUI 17241224
  420. LUPU MISU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17241283
  421. LUPU FLORENTIN AFCUI 17241291
  422. LUPU CRISTIAN AFCUI 17241305
  423. POPESCU CRISTINA AFCUI 17241313
  424. BLUE BAR SRLCUI 17241330
  425. NICO TAT CONSTRUCT SRLCUI 17241399
  426. ROSU VICTORIA AFCUI 17241429
  427. CT SOMESENI SACUI 17241488
  428. G.D.S. SRLCUI 1724150
  429. MEDALIV CONSULT SRLCUI 17241534
  430. MINI CENTER SRLCUI 17241550
  431. KANNOR SRLCUI 17241569
  432. JOVANA ENERGY SRLCUI 17241577
  433. NEL CONSTRUCT SRLCUI 17241631
  434. HBP TRANS SRLCUI 17241674
  435. HOLLANDIA G.R. SRLCUI 1724168
  436. FUL METAL SRLCUI 17241690
  437. NONIALEXA SRLCUI 17241704
  438. GASPAR SRLCUI 17241739
  439. SANTANA CONSULT SRLCUI 17241747
  440. COBUZ EMILIA AFCUI 17241755
  441. GOSEN SRLCUI 1724176
  442. CRISTEA EMILIAN-VALERIU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17241763
  443. COMAN VIRGIL AFCUI 17241771
  444. BOTNARI DINA AFCUI 17241780
  445. BRATOVIANU CAMELIA-ELENA AFCUI 17241798
  446. BUJOR CORINA AFCUI 17241801
  447. IGNAT ION AFCUI 17241810
  448. BRUDARU NATALIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17241828
  449. MANOLE GABRIELA AFCUI 17241836
  450. LUCA ILEANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17241844
  451. ALEXANDRU DUMITRU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17241852
  452. ANGHEL VASILE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17241860
  453. DRĂGAN CEZAR ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17241879
  454. ILIE DĂNUŢ AFCUI 17241887
  455. ZENOVIA SRLCUI 1724192
  456. TOP CRISPREST SRLCUI 17241925
  457. VACARU PETRU AFCUI 17242050
  458. MULTIPREST INTERNATIONAL SRLCUI 1724206
  459. DIAC CEZAR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17242068
  460. BARAGAN CONSTANTIN AFCUI 172421
  461. ALEXANDRA TRANS SRLCUI 17242106
  462. TAFLAN IOAN AFCUI 17242114
  463. AUTOMOBILE B.S. SRLCUI 17242165
  464. FLO FOREST SRLCUI 17242190
  465. SILAGHI D. ERNEST BERTI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242211
  466. LAZ COM SRLCUI 1724222
  467. MURVAI P PETRU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242220
  468. SIMON A. AUREL - AFCUI 17242238
  469. CÎRCU GH. ANA - AFCUI 17242246
  470. BARARIU M. STELA - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242254
  471. BUTNARI I. EUGENIA - AFCUI 17242262
  472. OANEA P. GHEORGHE - AFCUI 17242270
  473. ALEXANDROAIA MIHAELA - AFCUI 17242289
  474. TÎRNOVSCHI V. MARIAN-MANUEL - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 17242297
  475. ROXALY PRODCOM SRLCUI 1724230
  476. HURJUI I. DUMITRU - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242300
  477. IVĂNUŞ GABRIEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242319
  478. PACIUREA DUMITRU AFCUI 17242327
  479. ZAMFIR IULIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242335
  480. NINIMAR PROD SRLCUI 1724249
  481. DALIANA -NT SRLCUI 1724257
  482. ONEŢ ADRIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242602
  483. MUNTELE GĂINA SRLCUI 17242629
  484. BUZGARIU ELISABETA " GRIG - VETI " ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242637
  485. EUROPA TO EUROPA CRESTINA SRLCUI 1724265
  486. COSTIN NAGY HAINALKA GYONGY "HAINI ŞI EMIL" ASOCIAŢIE FAMILIALĂCUI 17242653
  487. GEOMAR INTERNAŢIONAL SRLCUI 17242670
  488. ALEXANDRU ELENA AFCUI 17242688
  489. VASILE I. FLORICEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242696
  490. MARIN D. MARIAN DANIEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242700
  491. EREMIA ANETA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242718
  492. ALEXA ROMEO AFCUI 17242726
  493. CHIRICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242734
  494. CIMPOIASU ZINCA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 17242742
  495. NOVMEC TRANS SRLCUI 17242793
  496. MECOREP SRLCUI 17242807
  497. FRIBOCOM SRLCUI 17242831
  498. BALIV SRLCUI 17242890
  499. ARDEALUL SRLCUI 1724290
  500. FLOMAR CONSULTING SRLCUI 17243047