Sari la conținut
Atlas

Directorul companiilor – pagina 7.163

Companiile 3.581.001–3.581.500 din registru, în ordinea registrului. Fiecare nume duce la profilul companiei.

  1. S.V.V.-S-EXIM SRLCUI 5266640
  2. FILIMON ANDREI-SILVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666410
  3. BACIU VICTOR-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666428
  4. MÂNZĂ FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666436
  5. M&M OFFICE QUALITY CONCEPT S.R.L.CUI 52666460
  6. RUFF RYDERS S.R.L.CUI 52666517
  7. CIUREA ROBERT-MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666525
  8. MARIA FLORIN - SILVIU - ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666550
  9. MIRON I. GEORGIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666584
  10. X.Y.Z. SRLCUI 5266659
  11. BELDIMAN CRISTINEL "BELCAM" AFCUI 5266667
  12. CRISAN LAURENTIU CATALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666690
  13. ROCHII DE INCHIRIAT BY NICOL S.R.L.CUI 52666738
  14. POPA ANDREI-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666746
  15. TIC-TIC COM SRLCUI 5266675
  16. IFTIME FLAVIUS-ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666770
  17. MAIER RAZVAN MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666789
  18. NONNACARE S.R.L.CUI 52666819
  19. DRĂGHICI V. MARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 5266683
  20. BALMUȘ G. ADRIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 52666835
  21. DRĂGHICI MARCELA-VIORICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666843
  22. MIOC I. IONUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666886
  23. DORE IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666894
  24. FAUSTUS SRLCUI 526669
  25. COLOS SRLCUI 5266691
  26. GHEORGHE ANAMARIA NAILS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666916
  27. FILIP ALEXANDRU SERVICII PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666924
  28. GIL ECO FARM S.R.L.CUI 52666932
  29. VÖLGYESI GYÖRGY ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 52666959
  30. ANCA NICUȘOR-MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666967
  31. RUSU ALEXANDRU-RENATO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666975
  32. PELEȘ ROBERT-ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52666991
  33. TERHEȘIU MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667016
  34. PUȘCAȘ COSMINA-MONICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667024
  35. CADAR IOANA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667032
  36. FRATELLI ELC S.R.L.CUI 52667067
  37. TOMA CLAUDIU-DELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667083
  38. RUNCAN FLORINA-PETRUȚA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667113
  39. AMFEV S.R.L.CUI 52667121
  40. RINDUNICA SRLCUI 5266713
  41. BRAICU DENISA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667156
  42. DIMA22 EVENTS S.R.L.CUI 52667164
  43. POIENIȚA PLUS S.R.L.CUI 52667172
  44. RODOCEA LILIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667180
  45. DM TOTAL CONSTRUCT S.R.L.CUI 52667202
  46. RENT THE EDIT S.R.L.CUI 52667237
  47. BALAS TUDOR-DAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667245
  48. IGNA DENISA-ADRIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667253
  49. CAM VULCANIZARE S.R.L.CUI 52667261
  50. FILP A. TEODOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667288
  51. JENEI JULIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667296
  52. LORENELU SRLCUI 5266730
  53. BEREȚCHI MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667350
  54. ENIAN SOLUTIONS S.R.L.CUI 52667377
  55. COMAN ALINA-IONIȚA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667393
  56. ȘEULEAN EUGEN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667407
  57. COGADO INVEST S.R.L.CUI 52667415
  58. OLTEAN BOGDAN-LUCIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667458
  59. ALEX D. GEORGIANA COM SRLCUI 5266748
  60. BONE TIBOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667482
  61. CUTITAR PETRICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667504
  62. POP ANDA EVELINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667512
  63. NIRADO EXPERT S.R.L.CUI 52667520
  64. POP DENISA GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667539
  65. TOTAL TIPOREX SRLCUI 5266756
  66. ITU ALEXANDRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667563
  67. ȘTEFĂNESCU LIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667571
  68. NEGRI CHIRIAC SNCCUI 5266764
  69. SZAIN GYÖNGYVÉR-BLANKA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂCUI 52667660
  70. FIERARU ROXANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667687
  71. T.C.U S.R.L.CUI 52667695
  72. FAOX SRLCUI 526677
  73. MOLDOVAN R. ROMULUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667717
  74. FE SOLTECH S.R.L.CUI 52667725
  75. DUMITRESCU EMANUEL-REMUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667733
  76. OPTIMEXED S.R.L.CUI 52667784
  77. GHIOC D. ALEXANDRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667792
  78. STEGARU IONUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667814
  79. ACOLĂCIOAIE DUMITRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52667849
  80. DUDUMAN IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667857
  81. BLAJ ANDREEA-CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667865
  82. EXPERTMOTO BACAU S.R.L.CUI 52667881
  83. PĂUN P. COSTEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52667890
  84. MIRIŢĂ MIHAIL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52667903
  85. IRIMIEŞ LAVINIA-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52667920
  86. GAVRILĂ OCTAVIAN-EMANUEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52667946
  87. DANIO-INTERMED SRLCUI 5266799
  88. FAZANUL SRLCUI 5266810
  89. TRIC ADRIAN-NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668151
  90. AZAMFIREI RAREȘ IONUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668194
  91. GOLAȘIE MINUC ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52668216
  92. BĂRAN TEODORA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668224
  93. 2 GUYS S.R.L.CUI 52668232
  94. MITICA SI VALENTIN S.R.L.CUI 52668240
  95. GIREADĂ ION-IRINEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52668259
  96. NEGURA VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668275
  97. JCS LUKA MAR CONSTRUCT S.R.L.CUI 52668283
  98. AFA PROD-COM SRLCUI 5266829
  99. CIUCIOIU M. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668305
  100. MEDRA MILL S.R.L.CUI 52668313
  101. VARGA ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668321
  102. EG EASY ECOMMERCE S.R.L.CUI 52668330
  103. TREE GARDEN S.R.L.CUI 52668348
  104. PONICI C.M. VALENTIN- MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668356
  105. JURCA DACIAN-IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668364
  106. DORY-VALY-CO SRLCUI 5266837
  107. DJPYT GEOEVENTS S.R.L.CUI 52668380
  108. GUST M.G. SRLCUI 5266853
  109. DUALEX SRLCUI 5266861
  110. TÓTH KINGA-RÉKA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668674
  111. PUȘCAȘU PAUL GHIȚĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668690
  112. SCROB NADIA GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668739
  113. NEGRU ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668747
  114. SOMASCENSIS S.R.L.CUI 52668755
  115. CARAIMAN MĂDĂLINA-BIANCA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52668763
  116. MARA ART PRO S.R.L.CUI 52668771
  117. EXPERT TRANSCOM SRLCUI 5266896
  118. RINO & CO IMPEX SRLCUI 5266900
  119. TĂTAR NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669114
  120. LUCA S. MIHAI-SORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669122
  121. ODOLEAN CASIAN-ALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669130
  122. OPROIU ADRIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669149
  123. SEBY PARTY PLAY S.R.L.CUI 52669173
  124. DIACONU COM SERV SRLCUI 5266918
  125. SEBY PLAYZONE S.R.L.CUI 52669181
  126. BUȘU RENEL-IONUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669190
  127. VOLT ELECTROSUN POWER S.R.L.CUI 52669211
  128. DÎRNEA IONUȚ ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669220
  129. RECUVITA TERAPIE PRIN MIȘCARE S.R.L.CUI 52669246
  130. PAM SM EVENTS S.R.L.CUI 52669254
  131. KALÁNYOS ANDREA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669289
  132. COMINEX DALIA SRLCUI 526693
  133. ECO EURO COMPLEX S.R.L.CUI 52669300
  134. CĂLIN S. G. MARIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669319
  135. MODORAN DUMITRU-CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669343
  136. SĂPUNARU GEORGIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52669394
  137. BANU ABEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669424
  138. FERENCZ ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669459
  139. LALY TEXTIL S.R.L.CUI 52669467
  140. PĂDURARU CRISTIAN-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669475
  141. ȚAPU MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52669483
  142. BARBU E. AURELIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669513
  143. DAVID ANDREI-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669548
  144. STOIAN FLORIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669556
  145. PĂDURARU PAULA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52669564
  146. LUPII NEGRI CONSTRUCȚII CIVILE ȘI INDUSTRIALE S.R.L.CUI 52669580
  147. BETERINGHE ROBERTO-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669599
  148. CĂCIULAN GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669602
  149. ȚĂRUȘI IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669645
  150. ROTARU CLAUDIU-MIHAIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669653
  151. CINCU MARIEA 'CINCU' AFCUI 5266985
  152. CETEAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669912
  153. SOLSCHI ANDREI VIOREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669920
  154. POPIȘTER SILVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669939
  155. BUCȘOIU VLAD PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52669955
  156. TRISM SRLCUI 5267000
  157. CGRIDE S.R.L.CUI 52670003
  158. COMAN FLORIN-GEORGIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670011
  159. BÎLDEA TEODOR-ŞTEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670020
  160. BALOGH DÁVID-SÁMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670038
  161. DRĂGHICI ALINA-MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52670046
  162. SOARE-LUNGU GIORGIANA-ALEXANDRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670054
  163. C&G ROMAR PRESTCOM SRLCUI 5267018
  164. PETRUS CREDIT SOLUTIONS S.R.L.CUI 52670224
  165. FARCAȘ GORDEA IULIA REBECA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670232
  166. PRODAN COSMIN-ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670240
  167. ARBAGIC DANIELA-MIRUNA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670259
  168. ZIM WOOD S.R.L.CUI 52670275
  169. LUCIAN TRANSPORT S.R.L.CUI 52670283
  170. STRUCTURAL FRAME STUDIO S.R.L.CUI 52670305
  171. AFTANASE BOGDAN-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670321
  172. PROGIENIC S.R.L.CUI 52670330
  173. AUREL VLAICU COMPRODEX SRLCUI 5267034
  174. SCÂNTEI IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670348
  175. MADO ROMANIA S.R.L.CUI 52670356
  176. DONER EXPRESS ROMANIA S.R.L.CUI 52670364
  177. BOBOCEA IOAN-COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670372
  178. DAVID SILVIU-FLORINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670399
  179. ROMAN SORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670410
  180. TINCA TEX IMPEX SRLCUI 5267042
  181. TOTAL INSTAL SYSTEMS S.R.L.CUI 52670429
  182. LUCA RALUCA-VASILICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670437
  183. GRĂDINARIU CRISTINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670445
  184. TÎRZIMAN CEZAR-CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670453
  185. MANCARE LA MINUTE S.R.L.CUI 52670461
  186. URSU DANIEL-CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670488
  187. HOGIA VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670496
  188. PROCIM CONSIMEX SRLCUI 5267050
  189. ANIŢEI RADU-PETRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670500
  190. C&M PAL CONSTRUCT S.R.L.CUI 52670526
  191. DERMTHERAPY S.R.L.CUI 52670534
  192. PANAITE M. CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670542
  193. GHEORGHE MIHAI-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52670550
  194. BĂLAŞ I. BOGDAN-MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670585
  195. SERBAN TRADE S.R.L.CUI 52670593
  196. ANDOR LORENA BIANCA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670615
  197. MAGAZIN DIRECT S.R.L.CUI 52670631
  198. ECSEDI KATALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670658
  199. ULTIMUL DRUM REGI STONE S.R.L.CUI 52670674
  200. MALVIDOR COMIMPEX SRLCUI 5267069
  201. TRANSPRODCOM SRLCUI 526707
  202. HASNA DOROTEA-LIDIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670860
  203. UBA-ANDREI S.R.L.CUI 52670887
  204. GHERGHE DANIEL-OVIDIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670909
  205. VLĂDUŞEL DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670925
  206. FAIAMEX COMPREST SRLCUI 5267093
  207. STĂNCULEANU LAURENŢIU-MĂDĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52670941
  208. CASA POIENARI VIDRARU S.R.L.CUI 52670992
  209. NEAGU ST. BIANCA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671009
  210. MIHAI G. AUREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671017
  211. UNGUREANU NINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671033
  212. CIOBANU LUCIAN-SILVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671041
  213. ISTRATE I. ADRIAN-VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671050
  214. PIA DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671076
  215. MIC G. GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671084
  216. PEPENARU CRISTIAN-EUGEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671122
  217. CIUCĂ LUMINIȚA-JENI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52671130
  218. DOLOFAN AIDA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671149
  219. CAPRI TRANS COMEX SRLCUI 5267115
  220. DOBRIN ADRIAN-VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671157
  221. MITROI LAVINIA MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671165
  222. MARU CMX SERVICE S.R.L.CUI 52671173
  223. EVANA PROJECT S.R.L.CUI 52671181
  224. CÎRSTEA C. IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671190
  225. A.R.C.E. IMMO S.R.L.CUI 52671203
  226. RISTOIU MARIAN NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671211
  227. AZAR MARIA OTILIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671220
  228. NICOLA ANDREIU PETRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671246
  229. GHIȚULESCU VIRGIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671254
  230. ESCAPE CLUB S.R.L.CUI 52671262
  231. LUMDAR S.R.L.CUI 52671270
  232. DÖME LUCIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52671297
  233. FRANK MATTES BAGGERBETRIEB GMBH & CO KG ALDINGEN SUCURSALA LUGOJCUI 52671300
  234. SBANCA NICOLAE-ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671319
  235. MAFTEAN SILVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671327
  236. BRAVEX AERO WEST S.R.L.CUI 52671335
  237. TUFIȘ S. LAURA-TEODORA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671343
  238. DSL BESTDELIVERY S.R.L.CUI 52671351
  239. DISTINCT EXPERT S.R.L.CUI 52671360
  240. PERCEA ALINA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671378
  241. PINȚĂ LARISA ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671408
  242. PILBART-RĂDULESCU BOGDAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671440
  243. NICOLAU EMILIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671459
  244. PATISERIA CARMEN S.R.L.CUI 52671688
  245. PUŞCAŞ MARIA-ELVIRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671700
  246. BĂDESCU IONELA-VALI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52671726
  247. CASA ARA S.R.L.CUI 52671734
  248. TRAKO BP PROD COM SRLCUI 5267174
  249. MATANIE ADAM-VIOREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671742
  250. BURCĂ CĂTĂLIN ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52671769
  251. BEJAN GH. ALINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671793
  252. CAIA NICOLAE-DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671807
  253. COMTRANS MINERVA PRODIMPEX SRLCUI 5267182
  254. DUMITRU I N NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52671831
  255. DINESCU VALENTINA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52671840
  256. CURTI PETRICĂ-MANUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671858
  257. PROSPER CONFORT CONSTANT S.R.L.CUI 52671866
  258. AGORA HANDMADE S.R.L.CUI 52671890
  259. BELGABRIEL IMPEX SRLCUI 5267190
  260. PETREA A COSTEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671904
  261. TEOLOR AUTO S.R.L.CUI 52671912
  262. ADAM EMANUEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52671947
  263. ULEȘAN V.GHE. CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671971
  264. VÎRLAN ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671980
  265. KUTI COSTICĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52671998
  266. FRUNZĂ GEORGE-TEODOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672020
  267. MEGA WERKZEUGE S.R.L.CUI 52672039
  268. RAMIS DESIGN SRLCUI 5267204
  269. CROITORU C. E. ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672055
  270. MANU CLAUDIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672063
  271. VOI MOBILITY S.R.L.CUI 52672071
  272. AVERIS INSIGHTS S.R.L.CUI 52672080
  273. GABI FLOWERS S.R.L.CUI 52672098
  274. BACIU SILVIU-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672101
  275. CONSTRUKTION AND PERSONAL SERVICE S.R.L.CUI 52672110
  276. GRESIDOR COM SRLCUI 5267212
  277. ZEN SUSHI TIMISOARA S.R.L.CUI 52672144
  278. DRAGANESC ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672179
  279. BREZEANU ANTONIO-ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672187
  280. ZERIU CARLA SNCCUI 5267220
  281. BARAC MIRCEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672233
  282. TEO GEORGY & ANDROMEDA ALL SERVICES S.R.L.CUI 52672241
  283. ZIS FAMILY S.R.L.CUI 52672276
  284. NIȚU MĂDĂLINA-MARIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672284
  285. COMPI SRLCUI 526723
  286. BUZATU LUCAS - DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672306
  287. REAL LIVING S.R.L.CUI 52672330
  288. NICOLAE GIULIANO-FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672349
  289. CĂLIN RADA. CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672357
  290. RECORDING MONKEYS S.R.L.CUI 52672373
  291. VOICULEANU MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672390
  292. CRUȚAN ADRIAN-FLORENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672403
  293. CIORACSIM FLORIN-IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672420
  294. VARGANICI GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672438
  295. NEDELCU M. PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672446
  296. GHEORGHE N. CĂTĂLIN-ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672462
  297. NAE GEORGE-FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672470
  298. CIREŞ EDUARD-FLORIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672489
  299. BOTEZATU VLADIMIR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672500
  300. GRUIA GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672527
  301. DINCĂ P. MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672535
  302. POPOV A. VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672543
  303. GALI EXIM SRLCUI 5267255
  304. BOBE ADRIAN-MUGUREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672560
  305. CIURBA JULIA-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672586
  306. CRĂCIUN MOGOCI-GERALD PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672608
  307. KAWAII CAFÉ S.R.L.-D.CUI 52672624
  308. POPA ALEXANDRU MARIA ȘTEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672632
  309. OLARU C. DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672640
  310. PETREA S. DAN-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672667
  311. ȘTEFĂNESCU IULIANA-DIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672691
  312. PROLA IMPEX SRLCUI 5267271
  313. BELLA ITALIA S.R.L.CUI 52672713
  314. GABOR RUPI TINICHIGERIE CONSTRUCTII S.R.L.CUI 52672721
  315. DEVNEXUS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂCUI 52672730
  316. EVERT ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52672756
  317. SARMIS DENTAL PREST COM SRLCUI 5267280
  318. FAUR VIRGIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673042
  319. DIMONU DOMNICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52673077
  320. FAD DECORART S.R.L.CUI 52673085
  321. GORDON SRLCUI 526731
  322. GACHE ALEXANDRU-IONUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673131
  323. MUNTEANU V.L. ALINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673140
  324. DANY'S FRESH CLEAN S.R.L.CUI 52673158
  325. BARBU CEZAR-ALECSANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673166
  326. DRAGNEA DORIN-MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673182
  327. VALENTINO TOUT 94 S.R.L.CUI 52673190
  328. NICOLAE GEMA-ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673204
  329. AVRAM GEORGE-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673212
  330. COVACI MIHAI-TIBERIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673220
  331. BARBU ILIE. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673271
  332. IRIDE HOLDING S.R.L.CUI 52673310
  333. ENACHE MIHAI-IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673360
  334. NENCIU RĂZVAN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673395
  335. MAD SPORT TRANS S.R.L.CUI 52673409
  336. NICA ALEXANDRU-MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673417
  337. MOOVE RAPID S.R.L.CUI 52673433
  338. LA BLONDUL IMPEX SRLCUI 5267344
  339. RAPID TIME SPEED S.R.L.CUI 52673450
  340. BROJBAN MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673476
  341. COUNTRY NOUVEAU S.R.L.CUI 52673492
  342. GAFIŢA GEORGIANA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673514
  343. SPENGLER MATEI-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673522
  344. ANDREI FĂNICĂ. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673530
  345. KID MOTION S.R.L.CUI 52673549
  346. GRÜNWALD MEDEEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673573
  347. MARIN ADRIAN-EDGAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673581
  348. COȘOIANU CONSTANTIN-BOGDAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673743
  349. PRECUP RODICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673751
  350. DREGHICI LOREDAN-RAREȘ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673778
  351. TINA IMPORT EXPORT SRLCUI 5267379
  352. PRISE ENERGY MURES NORD S.R.L.CUI 52673824
  353. SZANTO MIHAI IONUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673832
  354. SĂRMĂȘAN ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673859
  355. HEALTH THERAPY CENTER S.R.L.CUI 52673867
  356. SIMON RÉKA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673875
  357. JURESCU CRISTIAN-DĂNUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673891
  358. SÎRBU I.O. IOAN-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673905
  359. LUKY IMPEX SRLCUI 5267395
  360. JURCHESCU MIHAI-DAVID PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673956
  361. SURDU ALEXANDRU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52673964
  362. SOLARITY PRIME S.R.L.CUI 52673980
  363. AMAM EXCAVATION S.R.L.CUI 52674013
  364. VÎRTEJ ROBERT-IONUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674021
  365. DAN EKAJ D.V. S.R.L.CUI 52674072
  366. CEREAL OLTENIA S.R.L.CUI 52674102
  367. FANYCA PYSYK S.R.L.CUI 52674110
  368. SALAN IONUŢ-CELESTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674129
  369. TOPOSCAN 3D S.R.L.CUI 52674137
  370. GORNEA MIHAELA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674145
  371. ZĂRNESCU MIHAELA-MĂDĂLINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674153
  372. DIVERS HIDRO CONSTR SRLCUI 5267417
  373. FRĂȚILĂ VASILE-VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674170
  374. ȘERBAN Ș A COSTEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52674188
  375. RADU N EMILIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674196
  376. OVITUD GOURMET S.R.L.CUI 52674200
  377. GÎLEA V. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674218
  378. GAL LOUNGE S.R.L.CUI 52674226
  379. FILIPENCO VICTORIA-CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674242
  380. NUCSOREANA PRODEX SRLCUI 5267425
  381. DAVID I. CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674269
  382. BALABAN CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674277
  383. IACOB AUREL DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674285
  384. CREANGᾸ MARIUS-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674307
  385. TĂȘCHINĂ DĂNUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674315
  386. VASILIU GEORGE-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674323
  387. CIOBOTARU DORINA-ANTOANELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674331
  388. ALLOA RENTALS S.R.L.CUI 52674340
  389. AMIA SPEED S.R.L.CUI 52674358
  390. GRIGORE GHEORGHE-ALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674390
  391. LATEȘ ALEXANDRA-DORINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674404
  392. SORI SPEED S.R.L.CUI 52674439
  393. CERNOV CODRIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674447
  394. NIȚĂ FLORENTINA-CAMELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674455
  395. BRĂTOI MIHĂIȚĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674463
  396. SANDU C. IONUȚ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674471
  397. RAINCART S.R.L.CUI 52674480
  398. CÎRJAN BOGDAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674498
  399. TIMBERBROTHERS S.R.L.CUI 52674501
  400. ILIE ȘTEFAN-LAURENȚIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674510
  401. EXPERT LICITATII & MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.CUI 52674544
  402. URSU M. COSMIN-FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674552
  403. DENIS I YISTORE S.R.L.CUI 52674560
  404. PIEPTEA DAVID-ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674579
  405. AUP GROUP S.R.L.CUI 52674587
  406. BIVOLARU D ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674595
  407. UDEANU MARIUS-ALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674617
  408. ONȚANU ALINA-DORINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674641
  409. TOMAS CONSTRUCT INSTAL S.R.L.CUI 52674668
  410. VARGA-UMBRICH GYÖNGYI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674676
  411. ALECU GEORGIANA-IULIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674684
  412. NIȚĂ ȘT. E. VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674692
  413. DAVID G. CONSTANTIN-CRISTI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674706
  414. NYKOLYN ANDRII PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674714
  415. JADE TRADE ANTONIO S.R.L.CUI 52674722
  416. BUCUR MIHAI-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674730
  417. SARI BUCHAREST INVESTMENT S.R.L.CUI 52674757
  418. GIURA STEFAN CATALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674765
  419. VÎRVAREI ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674803
  420. OREON S.R.L.CUI 52674820
  421. CIUBOTARU D. CONSTANTIN-ALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52674838
  422. ALCASON PRESTEXIM SRLCUI 5267484
  423. SORIN STORYCOM SRLCUI 5267492
  424. NUTRIVALE S.R.L.CUI 52674994
  425. AIM BEAUTY HOUSE S.R.L.CUI 52675035
  426. BIRDECON SERV SRLCUI 5267506
  427. GIUROIU ŞTEFAN-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675060
  428. GIGICĂ ALBERTO-FLORENTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52675078
  429. BINIȘOR ANAMARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52675094
  430. VÎLCIOIU MARIAN-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675132
  431. DACIC PRODEX SRLCUI 5267514
  432. SCHIOPU ORLANDO CATALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675140
  433. TOTAL RIDE S.R.L.CUI 52675159
  434. NIȚĂ CLAUDIU-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675167
  435. GEOMI SPORT INVESTMENT S.R.L.CUI 52675175
  436. VASILE OMAR-DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675183
  437. POENARU ROBERT-ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675191
  438. ATUDORI GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675205
  439. NEDELEA GEORGIANA-MĂDĂLINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675213
  440. ZIMCEA MARINELA-MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52675230
  441. GÎDINCEANU ALEXANDRA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675248
  442. DUMITRU S. LORENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675264
  443. DUCIUC LILIANA-DELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675280
  444. CASIAN GROOVE S.R.L.CUI 52675299
  445. HANCIUȚA IRINA-FLORICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675310
  446. MM FAM S.R.L.CUI 52675337
  447. ROTUNĂ MIHAELA-ROXANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675345
  448. MARIN ANA-MARIA-ȘTEFANIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675361
  449. ISTRATE CLAUDIA MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675396
  450. APĂVĂLOAIE G. DAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675418
  451. KEVIAN S.R.L.CUI 52675426
  452. ANGHELACHE COSMIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675434
  453. MÎRZEA MARIUS-ROBERT PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675442
  454. COVAŞĂ LENUȚA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675450
  455. CODREANU ALINA-MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52675469
  456. RUSU ADRIAN ANAMARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675477
  457. PAVEL LAVINIA-EMILIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675485
  458. MIRAJ MBM COMSERV SRLCUI 5267549
  459. CRONICA AROMELOR S.R.L.CUI 52675493
  460. CLADIROVICI S.R.L.CUI 52675507
  461. DRG MIKA BEAUTY S.R.L.CUI 52675558
  462. MAT16 S.R.L.CUI 52675566
  463. ADIL EXIM SRLCUI 5267557
  464. RZM GLOBAL TRANSPORT S.R.L.CUI 52675574
  465. HAMADE N. ZEINAB PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675590
  466. OLLY SERVICII CURATENIE S.R.L.CUI 52675604
  467. AMET MARILENA-MIGLADIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675620
  468. PRINT SHOP ANT S.R.L.CUI 52675639
  469. ECOVIDANJARE S.R.L.CUI 52675647
  470. OVIDIU GENERAL IMPEX SRLCUI 5267565
  471. IVANCEA MARIA MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52675655
  472. AUTO LORD TRANS SRLCUI 5267573
  473. KREPS SRLCUI 526758
  474. M.C. DONALD PRESTARI SRLCUI 5267581
  475. HALASZ LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675825
  476. DUME CLAUDIU-FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675833
  477. BOLOJAN FLORIN-MIRCEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52675841
  478. LADERN S.R.L.CUI 52675868
  479. RADU P. E. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 52675884
  480. SEBY ATV EXPLORER S.R.L.CUI 52675906
  481. TEHNIC PAPER AMBALAJE S.R.L.CUI 52675914
  482. CAMELIA TUR COMIMPEX SRLCUI 5267611
  483. MARDARE GHE. CRISTINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676162
  484. ASIGURANDO S.R.L.CUI 52676170
  485. DMD MODEL S.R.L.CUI 52676189
  486. ORLA NOX S.R.L.CUI 52676197
  487. GEOPEX COMPROD SRLCUI 5267620
  488. NBMS GROUP S.R.L.CUI 52676200
  489. PUGNA ANDREI RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676219
  490. DOBRA ANDREEA-VASILICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676227
  491. AC SERVICII WEB S.R.L.CUI 52676243
  492. SUCIU DENISA-CLAUDIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676260
  493. IANCHIȘ EMANUELA-DARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676278
  494. CADAR CRISTINA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676286
  495. MORAR GEORGE-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676294
  496. NEVEREND CONSULTING S.R.L.CUI 52676456
  497. NICA ANDREI-CODRUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676464
  498. DRAGNEA ROMEO - IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676480
  499. DRAGU M. ANA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676499
  500. POPICA LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂCUI 52676502